Ay: Nisan 2013

www.seslipiyasa.com

Sesli sohbet | Sesli chat

Görüntülü sesli sohbet vede kameralı sesli chat yayını devam etmektedir. Mutlaka sitemize giriş yaptığınızda üye olmayı unutmayınız. Daha sonra üye olmadığınız için pişman olmanızı istemeyiz . Cigabit Sitesi SesliPiyasa Sitesi altında hizmet vermektedir. Cigabit sitesi sahibi. Erhan Şentürk İletişimden bana mutlaka ulaşırmısın lütfen. Sesli Piyasa Sitesine ek giris yoktur. Seslipiyasa.com Tarafsız ve tek bir isimle…
Devamı

Destekleriniz

Destekleriniz her zaman bizim için büyük bir armağandır. Ve bu zamana kadar desteklerini bizlerden esirgemeyen herkese teşekkür ederiz. Ve bizleri bu zamana kadar getiren binlerce milyonlarca kullanıcılarımıza teşekkürlerimizi sunarız. Ve ekleyerek… Sitemizin sağ kısmındaki Facebook Sayfamıza tıklayarak Lütfen beğenilerinizide eksik etmeyiniz. Facebook Sayfamız yeni hizmetinize girdi bunun için sitemize yeni eklendi. Beğenerek bizleri dahada sevindireceğinizden…
Devamı

iStanbul özel

iStanbul özel sitesi … istanbula özel arkadaşlık sitesi yalnızca istabulluların takıldığı arkadaşlık sitesinde yerinizi alın isteriz . Kesin ve net iddaa ediyoruz bu site herkesi memnun edicek giriş için geç kalmayın.

Kocaeli izmit

kocaeli izmit civarında sohbet etmek isteyen herkez bu sitede buluşuyor. Eski ismi nicomedia nikomedia veya nikomedya hatta nicomedya artık tam olarak bende yazamıyorum 🙂 kocaeli izmitin arkadaşlık sitesi olan seslipiyasa yayına girdi ve tüm kullanıcıları buluşturmaya hazır.

Sohbet

Sohbet denilince hep biz geldik sonuna kadarda gelmeye devam edeceğiz. Bunu kimse unutmasın. ileride çok yakın zamanda aramıza manken arkadaşlarda katacağız emin olun bu site göz kamaştıracak.

Dene

Sitemizin sosyal ağına giriş yapıp ilk başta siteye girişe tıklayıp üye olun. Ağımızda yerinizi alın. Pişman olmayacağınızı garanti ediyoruz . En güncel platform her dakika arasına kullanıcı katmaya devam ediyor. Ve şu anda binlerce gerçek ve çevrim içi kullanıcı sohbet ediyor .

Sosyal ağlardayız

Sosyal ağlardayız . Sosyal ağlarda bizleri takıp etmeyi unutmayınız. Desteklerinize her zaman ihtiyacımız olduğunuda unutmayın lütfen. Facebook ta bizleri beğenmek için sağ kısımdaki facebook sayfamıza tıklayıp bizleri beğenip takipçimiz olabilirsiniz. Twitter sayfamızdanda bizleri takip ederek destek olabilirsiniz teşekkür ederiz.

Türkiyenin özel sitesi

Türkiyenin en özel en büyük en geniş platformu daha hala üye olmadınızmı ?

Sesli fark

Sesli fark yarat sitemizde giriş yaptığınızda en çok vakit geçirip en çok paylaşım yapıp sitemize üye kazandıran kişiler özel üyelik kazanıcaklardır ve bu sayede daha kolay bulunmayı daha çok göz önünd olmayı başarabiliceklerdir. Bunun için sitemize kullanıcı kazandırmanız gerekmektedir. Sitemizde üye olup fazla zaman geçirip üye kazandırın özel üyelik kazanın.

Kendin ol

SesliPiyasa Sitesinde kendiniz olduğunuzda yani kendi resimlerinizi kullanıp gerçekleri anlattığınızda daha etkili olup daha çok arkadaşa sahip olabilirsiniz. nasılmı . Artık insanlar sahte profillere değil gerçekci profillere daha çok yöneliyor. Bunuda açıklamamıza bence hiç gerek yok herşey çok açık .