Ay: Ocak 2014

www.seslipiyasa.com

Chat Ve Sohbet

Chat ve sohbet kelimelerinde başlarda olamamanın sorularını oraya buraya sormanıza gerek yok. Millet artık herşeyin kolayını bulabiliyor. Bu yüzden hiç kimse dürüst olup bi yerlere gelmeye çalışırken. Herkez çakallıkla bi yere geliyor. Örneğin seslipiyasa.com bi türlü o kadar çalışmalarına rağmen arama sitelerinde iyi yerlerdeyken yerini başlara bir türlü alamıyor. Umarım arama siteleri bir gün kendine…
Devamı

Mankenlik

Mankenlik hizmetleri sitemizde başlayacaktır. Model olmak veya reklamınızı profilinizi yayınlatmak istiyorsanız. Lütfen iletişimden başvurunuz.

Çilingir

Şehirler arası çilingir hizmeti bu siteden verilecektir . Her şehre ve her bölgeye hizmet verilecektir. Bizi bu sayfadan takip edebiliceksiniz. En geniş anahtarcı ve çilingirci hizmetlerine buradan ulaşabilir dilediğiniz hizmeti sınırsızca alabilirsiniz.

izmit anahtar

izmit anahtar ve izmit çilingir hizmetleri sizlere sunulmak üzere hazırlanıyor. Aynı zamanda reklam vermek istediğiniz firmanızı bizlere bildirin ana sayfamızda yayınlayalım.

Kocaeli anahtar

Kocaeli anahtar reklamlarınızı buradan iletişimden bize bildirin yayınlayalım. En iyi hizmet Kocaeli çilingir hizmetleri ve aradığınız tüm hizmetler buradan verilmekte olacaktır.

istanbul sesli

İstanbul sesli diye sesli görüntülü sohbet sitesi varmı bilen varmı acaba ? Ben son zamanlarda çok duyar oldum istanbul sesli diye bilenler yoruma yazsın lütfen.

Ankara sesli

Ankarasesli Sitesi varmı yokmu anlayamadım ama bir çok yerden bağlantıları olduğu kesin 🙂 Ama ilerde tüm bağlantıları kesilir merak etmeyin. 🙂 Ankara sesli diye bir site olurmu bidaha bilinmez…

Sondefa

Sondefa.com Sahibi herkimsin bilmiyorum ama. Sitendeki kullanıcılara çeki düzen ver. Vermediğin taktirde böyle benim gibi sana çok gider yapan olur bilgin olsun. Sitendeki adamlara vaktim olsa derslerini iyi verirdim ama hiç vaktim yok. Son defa sitesi kaç domainin kaç bağlantın var bilmiyorum ama gerekirse hepsini öğrenirim gerekeni yaparım. Size verilmesi dersi veririm. Sitendeki konuşan krolara…
Devamı

Sesli sohbet siteleri

Tüm sesli sohbet sitelerini çok yakında buradan sizlere duyuracağız ve göstereceğiz. Ve bilmediğiniz hiç bi site kalmayacak …

Büyüyoruz

Ziyaretçi sayımız git gide büyümekte yüzlerce insan sitemizi ziyaret etmeye ve sohbet etmeye aynı zamanda bilgilenmeye devam etmektedir.