Ay: Ocak 2016

www.seslipiyasa.com

Yenilikler

Yeniliklerden haberdar olmak için siz siz olun . Sesli piyasa sitesinden ayrılmayın …

Domain

Merhabalar senelerdir kesintisiz yıllardır ana sayfasından saygı ve sevgi çizgisini yorumlarını dilini bozmadan ilerleyen sitemizi satıyoruz. Satın almak için bize ulaşınız pişman olmayacaksınız bu domain kaçmaz !

Sesli konya

Merhaba konya sitesi olan sesli konya sitesi neden bizim ismimizi kullanarak blog atıyorsunuz ? Anlamış değilim neyse. Seslikonya sitesi lütfen birdaha ismimizi kullanarak yazılar yazmayınız.

Sesli sun

Merhabalar sesli sun sitesi bize blog atmış neden böyle bir gereksinim duyuyorlar anlamıyorum. 6 yıldan bu yana ismiyle en başlarda olan saygı sevgi çizgisini asla bozmayan sitemizle neden uğraşırlar anlamam neyse. Seslisun iki gün sonra kapatcağınız siteyle bize kafa tutmayın isterseniz 🙂

Satılık

Satılık ismi duyulmuş aramalarda en başta çıkan domainlere sahip olmak için bize ulaşın.

Satılık siteler

Duyulmuş arama motorlarında en ünlü domainlere sahip olmak için bize ulaşınız . En ünlü satılık siteler bizde !

Satılık domain

Yıllardan beri hizmet veren kesintisiz şekilde ana sayfasını hiç bir zaman kapatmayan milyarlarca maddi harcama yapılan sitemizi çok uygun fiyata satıyoruz. Domain satın almak için seslipiyasa.com adresini tercih edin. Satılık sesli sohbet siteleri bizden sorulur .

Sesli teb

Merhaba sesliteb siz demişsinizki seslipiyasa sitesi satılmış demişsiniz. Ama sesli piyasa satılmadı ayrıca sesli teb nedir ya 🙂 . Nerden türüyonuz anlamıyorumki neyse iki güne kaparsınız sizde sitenizi nasılsa sesliteb girişleri seslipiyasa.com dan olur merak etmeyin 🙂 Hadi hayırlı işler .

SesliPiyasa.com burada

Merhabalar Seslipiyasa.com Sitemizi satmaya devretmeye karar aldık ciddi düşünen arkadaşların skype adresimi ekleyerek iletişime geçmesini rica ediyorum. Niyeti tamamen ciddi ve kesin kişiler lütfen iletişim kursunlar.  5 , 6  Yıldan beri kesintisiz ana sayfası kapanmadan sürekli hizmet vererek bu zamana kadar 15  milyardan fazla harcama yapılmış sitemizi satmaktayım. Yeni site alıcak kişinin kesinlikle kaçırmasını tavsiye…
Devamı

Duyuru

Sitemizde yanlızca bayanlar yönetici olabilicektir duyurulur .