Ay: Şubat 2016

www.seslipiyasa.com

YÖNLENDiRMELERE KANMA

SESLiPiYASA.COM SiTESiNiN HiÇ KiMSEYLE VE HiÇ BiR SiTEYLE BAĞLANTISI YOKTUR OLMAYACAKTIR ! TEK iSMi VE TEK GiRiŞi VARDIR . SiTEMiZi AŞALAMAK , SiTEMiZi KÖTÜLEMEK ADINA YAPILAN BU SALDIRILARA KESiNLiKLE iNANMAYINIZ … TEK GiRiŞiMiZ VEDE TEK ADRESiMiZ SESLiPiYASA.COM ‘ DUR ! TEK GiRiŞiMiZDE  SESLiPiYASA.COM OLARAK KALACAKTIR !  

Yorumlarınız

Sevgili ziyaretçiler bizlerin yaptıkları ve açtıkları konuların altlarına yorumlarınızı yaparak tarafsızca olumlu veya olumsuz tüm yorumlarınız onaylanacaktır. Ve sesinizi bu şekilde duyurabiliceksiniz.

Canlı destek

Bizlere 7/24 canlı destek kurarak ulaşabilirsiniz . Skype adresimiz 7 / 24 hizmet vermektedir .

Yeni dönem

Yeni dönem başlıyor. Oda sistemlerinden dolayı miğde bulandıran speaky chat odaları artık can sıkmaya başladı bu yüzden odalarımızı kısa süreliğine kapadık ve çok yakında tekrar aktif edeceğiz. Sabrınız için teşekkürler .

Yedi yirmi dört

Sitemiz destek çıkmak adına tüm kullanıcılarına yedi yirmi dört destek sağlamaktadır. Bunun için canlı destek veya iletişim kısmından bizlere skype yoluyla ulaşabilirsiniz.

Siteye giriş yapamıyorum

Siteye giriş yapamıyorum diyerekten sıkıntı yaşayan arkadaşlar oluyor. Bu arkadaşlar canlı destek ve iletişim kısmından bizlerle skype aracılığıyla birebir iletişim kurabilirler.

Speaky chat

Speaky chat odalarına giriş yapamayan arkadaşlar ana sayfada bulunan aktivex denetimlerini site üzerlerinden veya sisteme bağlı olan denetimin ana sayfalarına girerek kendi sitelerinden aktivex denetimlerini yükleyiniz. Daha sağlıklı ve sorunsuz giriş yapabiliceksiniz.

Yeni oda sistemleri

Merhabalar oda sistemlerinden yaşanılan sıkıntılardan dolayı bir süre ara verdik fakat kısa zamanda düzgün oda sistemiyle karşınızda olacağız. Speaky chat oda sistemleri olarak avido sistemlerinde yaşanılan sıkıntılardan dolayı sürekli kesintiye uğrayan odalarımız nedeniyle ara vermiştik. Ama tekrar açılmaya hazırlanıyoruz.

Eski ve yeni

Merhabalar eski ve yeni nesil sesli sohbet olayını birleştirmeye geliyoruz. Ve eskileri yenileri bir araya toplamak adına herkezin desteklerini bekliyoruz. Desteklerini esirgemeyen eski dostlarımıza çok teşekkür ederiz.

Bomba gibi geliyoruz

Herşey çok yakında farklı yüzüyle sizlerle olacak bizleri takip etmekten vazgeçmeyin !