Ay: Ağustos 2018

www.seslipiyasa.com

Süper hizmet

Merhabalar seslipatron.com adresi sizlere süper hizmet sunmaya devam ediyor.

Mobil sohbet sistemi

Merhaba değerli ziyaretçiler artık mobil sohbet sistemi ile bizimlesiniz.

Mobil chat sistemi

Merhaba arkadaşlar mobil chat sistemi yayında !

Yenileniyoruz artık

Merhaba arkadaşlar yenileniyoruz artık ! Yeni nesil sohbet sistemimizi test ettinizmi ? Bize hemen ulaşın anlatalım.

Tüm hizmetler bir arada

Merhaba arkadaşlar artık tüm hizmetler bir arada sunmaya karar aldık ! nasılmı bize ulaşın anlatalım. Hem sesli görüntülü sohbet siteniz olsun hem mobil sohbet siteniz.

Mobile

Merhaba değerli chat severler. Mobile ne demek diye bu konuyu acaba bu arkadaş neden açmıştır diye soranlarınız olacaktır. Bizlerde seslipatron olarak şöyle kısa ve öz söylemek istiyoruz mobil teriminin İngilizce açıklaması olduğunu belirtmek istedik. Yani yabancılar mobile diyor bunu belirtelim istedik 🙂 .

Mobil sohbet

Merhabalar artık mobil sohbet açıldı !

Mobil chat

Mobil chat hizmette !

Mobil sistem

Merhaba değerli sohbet severler artık mobil sohbet sistemi sizlerle. Bunun için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilir veya mobil sisteme giriş yapmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Karadeniz

Merhaba değerli dostlar. Karadeniz’in en hırçın ve en güzel gözde sohbet sitesi. Sohbetmatik.com ! Artık sohbetmatik adresi mobil sesli chat hizmetini başlatmıştır. Sohbetmatik.net adresinden gönül rahatlığıylada giriş yapabilirsiniz. Kaliteli mobil sesli sohbet için doğru adrestesiniz unutmayın. Sesli ve görüntülü sohbet’in yanı sıra mobil sohbet hizmetini bir arada sunuyoruz. Mobil chat için site site gezmeye son…
Devamı