Apple’ın amiral gemisi iPhone 5’in merakla beklenen ABD’deki sim kilitsiz modellerinin fiyatları belli oldu.

www.seslipiyasa.com

Apple’ın amiral gemisi iPhone 5’in merakla beklenen ABD’deki sim kilitsiz modellerinin fiyatları belli oldu.

Yayınlandığı günden itibaren ülkemizde fiyatı ile gündeme oturan Apple’ın amiral gemisi iPhone 5 hakkında yeni gelişmeler var. İlk olarak satışa sim kilitli olarak çıkarılan iPhone 5’in ABD’deki sim kilitsiz fiyatları ortaya çıktı.
AppleInsider’ın haberine göre, henüz Apple tarafından doğrulanmayan iPhone 5’in ABD’deki sim kilitsiz fiyatları şöyle; 16 GB iPhone 5 $649, 32 GB iPhone 5 $749 ve 64 GB iPhone 5$849’dan satışa çıkarılacak. Şuan için Apple tarafından doğrulanmayan bu fiyatların Kanada’da satışta olan sim kilitsiz iPhone5 fiyatları ile tutarlı olduğunu belirtelim.
Fiyatlar her ne kadar doğrulanmasa da fiyatların doğruluğuna kesin gözüyle bakılıyor. Çünkü bu fiyatlar Apple’ın resmi internet sitesinde ortaya çıkan fiyatlar. Apple’ın resmi internet sitesinde “iphone 5 factory unlocked” olarak arama yapıldığında her ne kadar ilk olarak sonuç bulunamadı olarak gözüksede sağ tarafta Apple Store sonuçlarında iPhone 5 sim kilitsiz fiyatları gözüküyor.
Öte yandan ülkemizdeki iPhone 5 fiyatlarında bir değişme olmadığını belirtelim. Bu fiyatlara bakıldığında ülkemizdeki iPhone 5 fiyatlarının bir hayli uçuk olduğunu söyleyebiliriz artık.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir