Sesli sohbet , Sesli chat

www.seslipiyasa.com

Sesli sohbet , Sesli chat

W W W . S E S L i P i Y A S A . C O M

SesliPiyasa  Ailesi Olarak sesli sohbet , sesli chat Siteleri Arasında Bir İlk Olan “ Canlı Destek Servisi ” Bölümümüzde, Sıkça Sorulan Sorularınızı Veya Sıkça Karşılaştığınız Sorunların Çözümlerini Sizlere Sunacağız…

SesliPiyasa Sohbet Odalarına Giriş Yapamayan veya Giriş Sorunu Yaşayan Kullanıcılarımız, Lütfen Dikkatlice Okusun..

En Çok Yaşanan Giriş Sorunları Hakkında Bilgi Verelim. En Çok  Karşılaşılan Giriş Sorunu “Tarayıcı”  Sorunudur. Nasıl mı?

 

Mozilla Frefox Tarayıcı Sorunu:Eğer Mozilla Frefox  kullanıyorsanız sesli sohbet kısmına geldiğinizde, “SpeakyChat” uygulamasını  indirmenizi isteyecektir. Ancak, Mozilla Frefox tarayıcısı ile şu  anlık sağlıklı giriş yapılmamaktadır. Eğer sitemize Mozilla Frefox tarayıcısı ile girmeyi denediniz ve giremediyseniz, lütfen “İnternet Explorer” Tarayıcısını kullanarak giriş  yapmayı deneyiniz..

 

GoogLe Chrome Tarayıcı Sorunu:  GoogLe Chrome Taraycısını kullanan kullanıcılarımızdan da aynı şikayetleri aldık. Eğer sitemize GoogLe Chrome tarayıcısını kullanarak giriş yapmayı deneyip giremediyseniz, lütfen “İnternet Explorer Tarayıcısı” ile Giriş yapmayı deneyiniz.

 

Opera Tarayıcısı Sorunu:Eğer  sitemize girmeyi Opera Tarayıcısından denediyseniz, Opera taraycısı ile giriş yapamayan kullanıcılarımız  gibi sizlerde giriş yapmakta sorun yaşayabilirsiniz. Lütfen “İnternet Explorer Tarayıcısı” ile giriş yapmayı deneyiniz..

 

SpeakyChat Plugin Dowland Now  Sorunu :SpeakyChat Plugin Uygulaması Yüklemesinde Sürekli Olarak Mozzilla Frefox ve  Google Chrome Gibi İnternet Tarayıcılarında Karşılaşılmaktadır. İnternet Explorer Tarayıcısı ile Giriş  Yapan Kullanıcılarımız  İstenen Uygulamanın Yüklenmesi Durumunda Sohbet Odalarına Kolaylıkla Girebilir.

 SpeakyChat Uygulamasını Yükleyipte Google Chrome veya Mozillla Frefox Tarayıcıları İle Giremeyen Kullanıcılarımız İnternet Explorer Tarayıcısı ile Giriş Yapmayı Denedikleri Taktirde, Sohbet Odalarına Girebilirler. Ayrıca SpeakyChat Uygulamasını  Adresine Tıklayarak İşletim Sisteminize (Windows Xp , Windows 7 ve Windows Vista) Uygun Olan Exe Dosyasını Yükleyebilir  Ve İnternet Explorer Tarayıcısı İle Kolaylıkla Giriş Yapabilirsiniz..  Aktivex Denetimi indirip kurmak için TIKLAYINIZ

PLease Close All Other Chat’s Sorunu: Sitemize Giriş Yaptığınız da Ekranınız da Bu Yazı Çıkıyorsa 2. Bir Sesli Sohbet  Sitesine Giriş yapmayı Deniyorsunuz yada Kısa Süre Önce Çıktığınız Sesli Sohbet Sitesindeki SpeakyChat Uygulaması Kapanmamış Demektir. Çözüm Olarak, CtrL+Alt+Delete  Tuşu ile Görev Yöneticisini Açıp Bilgisayarınızda Açmış Olduğunuz Tüm İnternet Explorer Yazan İşlemleri Sonlandırınız. Yada Bilgisayarınızı Kapatıp Tekrar Açınız, Bu Sorun Giderilmiş Olacaktır.

 

Sistem Banı Sorunu: Eğer Sitemize Giriş Yaptınız ve  Kırmızı Çember  İçerisinde You Yazısı Çıkıyorsa  Sistem Banı Almışsınız Demektir. Bu Durumda Ekranın Sağ Üst Köşesindeki “Canlı Destek Servisi” Bölümüne  Tıklayarak Destek Ekibi Operatörlerinden Hemen Yardım Alabilirsiniz.

Genelde Windows 7 İşletim Sistemini  Kullanan Kullanıcılarımızda Olmakta ve Sistem Yoğunluktan Dolayı Bazı Kullanıcılarımızı  Banlayabilmektedir.

 

Sebepsiz Ban Sorunu: Sitemizde Sebepsiz Yere Ban Aldığınızı veya Herhangi Bir Ceza Aldığınızı  Düşünüyorsanız. Lütfen “CanLı Destek Servisi”  Bölümünden  Bize Ulaşıp Detaylı Olarak Konuyu Destek Ekibine  Anlatınız, Gereken yardım Sağlanacaktır..

 

Sistem (Mutesi) Engeli Sorunu: Genelde Windows 7 İşletim Sistemini Kullanan Kullanıcılarımızda Sıkça Karşılaşılan Bir Durumdur. Tüm Odalarda Engel Almış Olacaksınız ve Sorunun Çözümü İçin Canlı Destek Servisi Ekibimize Başvurabilir veya Sorunlar Odasından Yardım Alabilirsiniz..

 

Canlı Destek Servisi Bölümümüzden Yardım Alan Kullanıcılarımızın  Ip Adresleri  Görünmektedir. Canlı Destek Bölümüne Girip Hakaret, Küfür, ve Argo Söz Kullanan  Kullanıcılarımız Sesli Sohbet Odalarında Ceza Alıp Yasaklanacaklardır..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir